KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846082
nr 1384 6082
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 19x23, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:48:49
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr